2 boxes of raspberries

one honey dew melon

cut fruits (fresh)

cheese wensleydale, english cheese

bottle of lemon juice

cold tea with ginseng

2 avocadoes

bananas

one orange navel

44$

Pricey because next door.

I walked past the liquor store and ignored it. Good.